O NÁS

Cílem projektu akcniletenky.cz je vás každý den informovat o těch nejvýhodnějších nabídkách letenek z Čech a okolí do nejrůznějších evropských i světových destinací. Snažíme se pro vás nalézt ty nejlevnější možnosti dopravy do turisticky nejzajímavějších destinací. Rovněž vám pravidelně přinášíme užitečné rady a tipy, co se cestování i letecké přepravy obecně týče a pomáháme vám při hledání konkrétních letenek.

Kdo to všechno dělá?

Martin Ratolístka

Stálý webmaster

Martin pochází z Jindřichova Hradce, studuje v Brně a hraje na klavír. Navštívil řadu evropských zemí, nejvíce se mu líbilo v Řecku a ve Švýcarsku. Půl roku žil ve francouzském Lyonu, autem procestoval Řecko napříč celým Peloponésem. Miluje thajskou a korejskou kuchyni, francouzské sýry a skotskou whiskey. Rád by jednou navštívil své přátele na Filipínách a v Bangkoku.

martin@akcniletenky.cz  

 

Michal Klajban 

Občasný webmaster, social media drak

Michal je Couchsurfer, stopař, horolezec, hiker. Navštívil desítky evropských zemí, nejvíce se mu líbilo v Norsku a Irsku. Přednost dává letadlu pro jeho rychlost, nepohrdne však ani mašrutkou nebo stopem. Šel pěšky z Francie na nejzápadnější španělský mys, půl roku žil v Norsku, strávil dva dny ve vlaku cestou na Krym a aktuálně se chystá na svou první zámořskou cestu.

michal@akcniletenky.cz

 

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat:

- e-mailem: info@akcniletenky.cz

- prostřednictvím Facebooku: https://www.facebook.com/akcniletenky