O NÁS

Cílem projektu akcniletenky.cz je vás každý den informovat o těch nejvýhodnějších nabídkách letenek z Čech a okolí do nejrůznějších evropských i světových destinací. Snažíme se pro vás nalézt ty nejlevnější možnosti dopravy do turisticky nejzajímavějších destinací. Rovněž vám pravidelně přinášíme užitečné rady a tipy, co se cestování i letecké přepravy obecně týče a pomáháme vám při hledání konkrétních letenek.

Kdo to všechno dělá?

Marek Le Xuan

Stálý webmaster

Brňák s moravsko-vietnamským původem. Již na střední ho oslovil cestovní ruch, který posléze i studoval v Brně. Rád se brouzdá internetem a hledá nové tipy a triky k cestování. Ve volném čase se věnuje fotografii. Jeho životním cestovatelským snem je projet jihovýchodní Asii na skútru. A letět do vesmíru.

 

 

 

Martin Ratolístka

Stálý webmaster

Martin pochází z Jindřichova Hradce, studuje v Brně a hraje na klavír. Navštívil řadu evropských zemí, nejvíce se mu líbilo v Řecku a ve Švýcarsku. Půl roku žil ve francouzském Lyonu, autem procestoval Řecko napříč celým Peloponésem. Miluje thajskou a korejskou kuchyni, francouzské sýry a skotskou whiskey. Rád by jednou navštívil své přátele na Filipínách a v Bangkoku.

  

 

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat:

- e-mailem: info@akcniletenky.cz

- prostřednictvím Facebooku: https://www.facebook.com/akcniletenky